Radek David

Další hvězda kuchařského nebe se objevila v naší škole, tentokrát v podání Radka Davida

Radek David patří mezi gastronomické celebrity, cestuje po celém světě, publikuje, v současné době se připravuje na mistrovství světa a plánuje účast na olympiádě kuchařů. Také proto jsme ho k nám do školy pozvali. Radek opravdu 23. 10. naše pozvání přijal a bylo na co koukat. Menu, které si pro nás připravil, již svým složením napovídalo, že zážitek bude fantastický. SNACK: Marinovaný celer, waldorf salát a petrželkový krém; PŘEDKRM: Ragú z hub, brambor a kopru, 5 minut pošírované vejce a koprový olej; HLAVNÍ JÍDLO: Dančí hřbet v bylinkové krustě, pečená cibule s marinovanou mrkví a pastinákové pyré; DEZERT: Čokoládový fondant a maliny v různých podobách – malinový gel, malinová omáčka a malinový kaviár. Všechny připravované pokrmy vypadaly nádherně a i výtečně chutnaly. Den se vydařil, setkání s Radkem je pro nás (i pro budoucí studenty naší školy) další velkou výzvou a inspirací.

[Gallery not found]